Подрібнювач харчових відходів або діспозер Franke

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТО, БЕЗПЕЧНО ТА ПРАКТИЧНО!

Що таке діспозер? 

Подрібнювач харчових відходів або діспозер Franke – це сучасний кухонний прилад, який пропонує новий спосіб вирішення проблеми накопичення харчових відходів і неприємного запаху від них у кухні. Його встановлюють замість сифона під кухонною мийкою будь-якої моделі зі зливним отвором 90 мм (3 1/2”). Приєднується він з однієї сторони до вентиля, з іншої - до каналізаційного стоку. При цьому під стільницею лишається достатньо вільного місця.

Як працює діспозер? 

Активуючи його простим натисканням кнопки (для Вашої зручності Franke також пропонує набір дистанційного керування) одночасно з потоком холодної води з кухонного змішувача, Ви подрібнюєте органічні залишки до найдрібніших частинок без застосування ножів і лез за 10-15 секунд і змиваєте їх потоком води у каналізаційну систему. При цьому залишки потрапляють на металевий диск, що обертається. Доцентрова сила розтирає їх по стінках камери, на якій закріплені само загострювальні тертки.

Рівень шуму – важливий фактор для Вашого комфорту на кухні. Тому технічні характеристики подрібнювачів харчових відходів Franke такі, що дозволяють їм працювати майже безшумно.

Переваги діспозерів Franke:

• Виключно надійні прилади, на які поширюється гарантія

• При регулярному використанні вони очищуються самостійно

• Повністю електробезпечні, завдяки пневматичному вимикачу

• Мають автоматичну систему захисту від перевантажень і камеру подрібнення з антикорозійним покриттям

• Безпечні, оскільки всі операції виконуються без застосування ножів і лез

Дослідження в області експлуатаційних ресурсів довели, що використання по дрібнювачів харчових відходів є фінансово більш вигідним, ніж утилізація сміття на звалищах. До того ж, використовуючи подрібнювач, Ви піклуєтесь про навко лишнє середовище: перероблені харчові відходи перетворюються на добрива, і загальний обсяг побутового сміття зменшується.

Подрібнювач харчових відходів, усуваючи джерело виникнення бактерій і комах, є найбільш екологічно чистим способом позбавлення від органі