Кухонні мийки Буча, Ірпінь, Гостомель

Кухонні мийки


Існує така думка: "Який будинок - такий і господар", але ми скажемо більше: "Яка в будинку техніка - такий і хазяїн". Так от з кухонною технікою Teka, Franke, Fabiano, Blanco - ви безсумніву будете кращим господарем у своєму домі. Кухонні мийки Буча, Ірпінь, Гостомель

Компанія Teka, Franke, Fabiano, Blanco вже більше дев'яносто років виробляє кухонну техніку найвищої якості як для домашнього користування, так і професійної кухні. Компанії представлені ??в 33 країнах світу, що дозволяє реалізовувати свою продукцію в більш ніж ста країнах всього світу. Основні напрями компанії це: кухонні мийки, варильні поверхні, духові шафи, витяжки, змішувачі та інші товари для вашого будинку.

Чому при виборі мийки для кухні потрібно вибирати кухонні мийки Teka, Franke, Fabiano, Blanco, тому що це відмінна якість, сучасний дизайн і висока функціональність. Система Teka iSink - це поєднання раковини і електронного змішувача. Завдяки сенсорному управлінню, який вбудований в кухонну мийку можна підібрати до сімнадцяти різноманітних рівнів температури і п'яти рівнів напору подачі води.

У нашому Інтернет -магазині Technomall, ви зможете підібрати будь-яку побутову техніку і сантехніку найвищої якості і за найнижчими цінами.

Купити кухонні мийки у нас в магазині дуже просто. Для цього вам необхідно:

1) підібрати мийку по дизайну, розміром і матеріалом;

2) зателефонувати нам по телефону або відправити заявку на електронну пошту technomall@ukr.net для замовлення;

3) очікувати доставку кухонної мийки на наступний день.

З Інтернет-магазином Technomall і кухонними мийками Teka, Franke, Granado, Blanco, Delfi ви залишитеся дуже задоволеними. Доставка по Бучі, Гостомелю та Ірпеню - БЕЗКОШТОВКА!
Купити кухонну мийку дуже просто.


Будемо раді вам допомогти!