Купити витяжку Буча, Ірпінь, Гостомель, Київ

Купити витяжку 


На сьогоднішній день вже звичним елементом кухні є кухонна витяжка. Завдяки величезному вибору дизайнерських рішень витяжок, ця техніка стала не тільки незамінним помічником на кухні, а й елементом декору. Витяжка з елементами дерева вишні, яблука, горіха - впишуться в інтер'єр кухні класичного стилю, скляні, металеві - гармонійно будуть виглядати на кухні в стилі хай-тек. Купити витяжку Буча, Ірпінь, Гостомель, Київ

Якісна витяжка - це невід'ємний атрибут кухні коли мова йде про кухні-студії, коли після перепланування об'єднують кухню і кімнату в одне ціле. У цьому випадку потрібно вибирати потужну кухонну витяжку, щоб весь дим і запах поширювався не по квартирі, а йшов у вентиляційну шахту. Орієнтовна витяжна потужність повинна бути 900-1200 м3/год.

Існують наступні різновиди кухонних витяжок:

- За формою і дизайном: купольні, вбудованні, декоративні, острівні;

- По виробнику: Mekappa, Borgio, Bosch, Pyramida, Teka, Cata, ELECTROLUX, GORENJE та інші;

- По витяжної потужності: від 300 до 1500 м3/год

- За розмірами від 50-90 см.

Купити витяжку недорого - одна з основних цілей, коли справа доходить вже до покупки. І в цьому випадку важливо розуміти що недорого - це не означає не якісно. Саме в нашому інтернет-магазині побутової техніки Technomall ціна відповідає якості. І саме в нашому Інтернет-магазині Technomall ви зможете купити якісну витяжку недорого.

Придбати товар ви можете зв'язавшись з нашим представником по телефону або залишити заявку на електронну пошту.

Переконайтеся що дешевше тільки безкоштовно.

Будемо раді вам допомогти!


ОБРАТИ ВИТЯЖКУ