Мийка для кухні

Мийка для кухні


 Якісна і надійна сантехніка заощадить не тільки ваші гроші, тому що не потрібно буде міняти її весь час і викликати постійно сантехніка, але й не дасть турбуватися через можливість протікання, прориву або потопу як вашій квартири так і квартири ваших сусідів. 

 Тому невід'ємною частиною будь-якої кухні є якісна мийка для кухні. Купити мийку для кухні буде не важко, так як на сьогоднішній день величезний вибір задовольнить будь-яке побажання клієнта.

 В основному кухонні мийки робляться з нержавіючої сталі, крім гарного зовнішнього вигляду, вони ще дуже міцні і функціональні. Найголовніша відмінність - це врізана кухонна мийка в стільницю кухонних меблів або накладна.

Металевий корпус від круглої до шестикутної форми впишеться в будь-який інтер'єр вашої кухні.

 За кольором мийки для кухні в основному сталевого , сірого кольору , але так само бувають чорного , білого , бежевого та інших кольорів.

За функціональністю крім самої мийки в комплекті можуть йти: зручна поверхня для посуду, обробна дошка, функція контролю зливу води і т.д.

Ви можете купити якісну кухонну мийку в нашому Інтернет -магазині Техномолл за найнижчими цінами. Так само для вас існує система знижок та акцій. При покупці мийки для кухні разом із змішувачем, ви отримуєте знижку від 3 до 10%. Доставка товару по Києву здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

Придбати мийку для кухні ви можете будь-який зручний для вас спосіб: зателефонувати нам по телефону для замовлення товару або відправити заявку на нашу електронну пошту.