TEKA UA

Сферою діяльності компанії TEKA UA є побутова техніка найвищої якості. 

Сьогодні побутова техніка TEKA UA - це, в першу гергу, професійна техніка та обладнання для всієї кухні та вашої ванної кімнати, великі та середні контейнери з нержавіючої міцної сталі для перевезення прохолодних напоїв (кеги) та автомобільної промисловості, а також сучасна комп'ютерна техніка та інші електронні засоби комунікації, включаючи власне програмне забезпечення.  TEKA UA

Компанія TEKA UA є провідним великим світовим виробником кухонного обладнання (такого, як варильні панелі TEKA UA високої якості), посідає друге місце у світі з продажу і виробництва мийок для кухні, входить в топ-десять величезніх виробників вбудованої техніки по всій Європі. Компанія ТЕКА - це одна з небагатьох компаній, яка пропонує своїм клієнтам найповніший асортимент техніки та продукції який призначен для повної комплектації вашої кухні - Teka панель і сучасні Teka витяжки для кухні , а також багато іншого.

Компанія TEKA UA має 13 виробничих підприємств по всій Європі, також 2 фабрики в Америці та 1 фабрику в Азії, що передбачає широку торгівельно-розподільну мережу і поширення бренду TEKA UA по всьому світу. За допомогою власних компаній в 33 країнах групою Тека поставляється техніка Teka - вбудоване кухонне обладнання , кухонні мийки та змішувачі в 125 країнах на 5 континентах. Якщо ваша мета це придбати побутову техніку або сантехніку високої якості, тоді TEKA UA - Ваш найкращий вибір.

Саме в Інтернет-магазині Technomall ві знайдете абсолютно усі товари компанії Teka за найнижчіми цінами. 

Будемо раді вам допомогті!